Категорії

ЗУБНІ ПАСТИ

    Зубні пасти болгарського виробництва Біо Фреш   

     Вибираючи пасту, багато людей стають жертвами реклами. Вони губляться серед того розмаїття, що пропонує ринок, і купують найчастіше ту, про яку почули з телеекрана.

   Тому за порадою найкраще звернутися до стоматолога. Саме спеціаліст порекомендує вам відповідну пасту, зважаючи на стан ваших зубів, слизової оболонки, ясен, на вік.

   Є такі ситуації, коли доводиться призначати дві або три пасти. Можна їх міняти, але все це за рекомендацією дантиста.

   І все ж, купуючи пасту, необхідно пам’ятати такі основні правила:

    Для профілактики карієсу найкращими є пасти, що містять сполуки амінофторидів, а не сполуки неорганічного фтору. Якщо ж ви живете у регіоні, де вміст фтору у питній воді підвищений, то, звичайно, лікар вам буде рекомендувати пасти, які не містять фтору. На жаль, таких паст мало, але до цих рекомендацій лікаря потрібно дослухатися.

     Обов’язково звертайте увагу на термін виготовлення пасти. Адже із закінченням терміну зберігання пасти вміст фтору в тюбику зменшується, паста інактивується і її профілактичні властивості зменшуються. Зазвичай дітям необхідні лікувально-профілактичні пасти. Просто гігієнічні на сьогодні будуть малоефективні, вони не зможуть активно протистояти карієсу та захворюванню на пародонтоз.

     Ще одна помилка, якої припускаються батьки, купуючи синові чи донці дитячу пасту, це коли у них прорізуються постійні зуби. Смачні гелі не можуть зняти наліт з постійних зубів. Якщо з’явилися перші постійні зуби, треба негайно змінити дитячу пасту на підліткову (з 8 до 12 років) або на пасту для дорослих. Вони містять крейду і мають хороші абразивні властивості.

   Відбілюючими пастами можна користуватися один-два рази на тиждень і лише за рекомендацією лікаря. Вони мають сильну абразивну дію і можуть призвести до підвищеної чутливості емалі.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Зубна паста Поморін Анті максимальний захист + відновлення емалі  36% лугу 100 мл
Зубна паста Поморін Анті максимальний захист + відновлення емалі 100 мл Зубна паста для щоденного застосування має класичний солонуватий смак. Містить 36% лугу Поморійського озера. Забезпечує комплексний захист тканин порожнини рота, ремінералізацію і зміцнення емалі, освіжає подих, чудово оч..
45 грн
Зубна паста Поморін Анті парадонтоз  10 % лугу 100 мл
Зубна паста Поморін Анті парадонтоз 100 мл Зубна паста для щоденного застосування має класический солонуватий смак. Містить 10% медецинскої луги Поморійського озера. Має терапевтичну дію при гінгівітах і запаленнях пародонту. Підсилює природні функції слиниб вбиває бактерії в слюні, які викли..
45 грн
Зубна паста Поморін Классік  50 % лугу 100 мл
Зубна паста Поморін Классік 100 мл Зубна паста для щоденного застосування має класический солонуватий смак. Містить 50% ропи Поморійського озера. Надає позитивний ефект при захворюванні ясен, доведений клінічними випробуваннями. Стимулює регенерацію м'яких тканин пародоніта, діє тонізуюче на ..
45 грн
cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved