Категорії

Гелі для душу

Гелі для душу

     У сучасних SPA-салонах, оздоровчих центрах і санаторіях сьогодні пропонується безліч водних процедур - мабуть, вони є самими затребуваними на сьогоднішній день. Хоча люди знали про цілющу силу води вже тисячі років тому, і завжди лікувалися з її допомогою, мода на лікування водою не проходить: водні процедури не старіють і не втрачають популярності, тому що вони не тільки приносять користь, але і доставляють людям справжнє задоволення.


      Дуже популярні сьогодні гідромасаж і таласотерапія, різні види ванн, але ось душові процедури можна віднести до тих, які вибирають більшість людей, навіть якщо їм не потрібно лікуватися від будь-яких захворювань.

      Душ відрізняється від ванн і багатьох інших процедур тим, що механічно дратує не тільки верхні шари шкіри, але і більш глибокі тканини: підшкірно-жирову клітковину, м'язи, судини і внутрішні органи. Тому ефект, отриманий в результаті прийняття душових процедур, виходить множинним: душ підвищує тонус шкіри і всього організму; надає вазоактивний дію - впливає на тонус кровоносних судин і діаметр їх просвіту, покращує здатність клітин сприймати живильні речовини; стимулює імунну систему; заспокоює і знімає спазми , - вплив процедури на організм людини залежить від виду душа і методики, застосовуваної фахівцями в тому чи іншому випадку.

      Методика в кожному випадку вибирається індивідуально - по крайней мере, хороші фахівці роблять саме так, - а ось види душів бувають різні, і сьогодні ми знаємо їх більше, ніж раніше - завдяки тому, що індустрія краси і здоров'я дуже швидко розвивається.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гель для душу ROSE SHOWER GEL 330 ml
 Ніжний і делікатний душ-гель для щоденної гігієни тіла.       Очищає ефективно не порушуючи при цьому фізіологічний баланс шкіри.       Містить натуральну розову воду з високим вмістом ефірної розової олії, що забезпечує відмінне спр..
200 грн
Душ-гель и шампунь для мужчин 2 в 1 БОЛГАРСКАЯ РОЗА 330ml
  Душ-гель з ароматом вселяє енергію і вітальну силу, який відмиває напругу і допомагає Вам знову відчути себе життєвим, освіжаючи і заряджаючи Вас енергією. Шампунь з оптимальним балансом натуральних екстрактів і сучасних технологій в догляді за волоссям. Містить натуральну трояндо..
205 грн
cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved