Категорії

Гелі для душу

Гелі для душу

     У сучасних SPA-салонах, оздоровчих центрах і санаторіях сьогодні пропонується безліч водних процедур - мабуть, вони є самими затребуваними на сьогоднішній день. Хоча люди знали про цілющу силу води вже тисячі років тому, і завжди лікувалися з її допомогою, мода на лікування водою не проходить: водні процедури не старіють і не втрачають популярності, тому що вони не тільки приносять користь, але і доставляють людям справжнє задоволення.


      Дуже популярні сьогодні гідромасаж і таласотерапія, різні види ванн, але ось душові процедури можна віднести до тих, які вибирають більшість людей, навіть якщо їм не потрібно лікуватися від будь-яких захворювань.

      Душ відрізняється від ванн і багатьох інших процедур тим, що механічно дратує не тільки верхні шари шкіри, але і більш глибокі тканини: підшкірно-жирову клітковину, м'язи, судини і внутрішні органи. Тому ефект, отриманий в результаті прийняття душових процедур, виходить множинним: душ підвищує тонус шкіри і всього організму; надає вазоактивний дію - впливає на тонус кровоносних судин і діаметр їх просвіту, покращує здатність клітин сприймати живильні речовини; стимулює імунну систему; заспокоює і знімає спазми , - вплив процедури на організм людини залежить від виду душа і методики, застосовуваної фахівцями в тому чи іншому випадку.

      Методика в кожному випадку вибирається індивідуально - по крайней мере, хороші фахівці роблять саме так, - а ось види душів бувають різні, і сьогодні ми знаємо їх більше, ніж раніше - завдяки тому, що індустрія краси і здоров'я дуже швидко розвивається.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Bio Fresh Kataleya Winter Limited Edition Cremeshower  Гель для душу 150ml
Bio Fresh Kataleya Winter Limited Edition Cremeshower  Гель для душу 150ml Містить масло ши, масло какао, вітамін Е. МАСЛО КАРІТЕ (Ши)  містить незамінні жирні кис­ло­ти у ду­же високій концентрації. Са­ме во­ни зберігають в шкірі во­ло­гу, жив­лять, за­хи­ща­ють та за­..
145 грн
Гель для душу ROSE SHOWER GEL 330 ml
 Ніжний і делікатний душ-гель для щоденної гігієни тіла.       Очищає ефективно не порушуючи при цьому фізіологічний баланс шкіри.       Містить натуральну розову воду з високим вмістом ефірної розової олії, що забезпечує відмінне спр..
145 грн
cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved