Категорії

Серветки

Серветки

     Революційний засіб гігієни - косметичні вологі серветки вважаються справжнім породженням нашого часу. Близько 10 років тому вологі серветки з'явилися на ринку косметичних засобів, і відразу придбали велику кількість прихильниць. Косметичними серветками створена серйозна конкуренція таким засобам, як лосьйони і косметичне молочко. Кількома причинами пояснюється така конкурентоспроможність.

Перша причина. Заощадити велику кількість сил і часу дозволяє використання косметичних серветок. З серветками два рухи - очищене обличчя, ще два рухи - обличчя в тонусі, наноситься нічний крем і можна лягати спати. Все набагато швидше і простіше, тим більше, якщо враховувати, що сучасні красуні багато часу зайняті на роботі, а вечорами клопочуться по господарству.

Друга причина. Завдяки серветок можна значно заощадити на косметичних засобах.

Не один засіб для зняття і нанесення макіяжу потрібно жінці щодня. Сюди входять не тільки креми і лосьйони, але і ватні диски, які стоять стільки ж, скільки упаковка вологих серветок. Якщо проведете нескладний розрахунок, отримаєте, що використовувати серветок дешевше в три рази, якщо порівнювати з класичним набором засобів по догляду за шкірою обличчя.

Третя причина. Дуже зручно використовувати серветки не тільки вдома.

Для активних жінок, робота яких пов'язана з далекими поїздками та відрядженнями це засіб гігієни є незамінним. Крім усього, це косметичний засіб може бути прекрасною альтернативою лосьйонів, баночках з кремом і флаконам під час відвідувань спортивних клубів, поїздок на природу. Мало представниць прекрасної статі знайдеться зараз, у яких в сумочці не знайти упаковки косметичних серветок.

Четверта причина. Серветки універсальні і багатофункціональні.

Даний косметичний засіб застосовувати, як правило, можна як власницям сухої, так і жирної шкіри, і це не вимагає придбання серветок, які призначені для певного типу шкіри. Що може звільнити жінку від ретельного і тривалого вибору. У кожній волога серветка є ряд функцій: зволоження й очищення шкіри, або тонізування та очищення шкіри.

Насичуючі склад вологих серветок відіграє дуже важливу роль, який залежить від того, для чого призначений даний товар.

Гігієнічні серветки просочуються розчинами з мылких і освіжаючих компонентів. Серветки, які призначені для дітей, просочуються розчинами, з вмістом великої кількості добавок рослинного походження. Кремоподобные склади застосовують для зняття макіяжу. Серветки для інтимної гігієни, просочують складами, де не містяться агресивні компоненти. В деяких випадках в насичуючі склад додаються дезодоруючі компоненти.

 

cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved