Категорії

Догляд за РУКАМИ

      Кому як не нам, жінкам, знати про те, що наші руки піддаються впливу морозу, сонячних променів, а найголовніше, домашньої збиранні. Що ще може так сильно зістарити наші руки, як не вона. Миття підлог, прання, приготування їжі - наші руки знаходяться під постійним стресом.
 

     До тридцяти років ви вже помічаєте, що ваші ручки виглядають не так добре, як вам би цього хотілося. Як же побалувати наші ніжні ручки і повернути їм бувалий здоровий вигляд? Сьогодні ми хотіли б вас познайомити з найпростішими відварами, ваннами і кремами, які допоможуть вашим рукам відпочити і з новими силами кинутися в бій!

Догляд за руками - засоби проти старіння шкіри
     Креми проти старіння шкіри рук відрізняються особливою м'якістю і плинністю, а їх властивість підтримувати рівень колагену і покращувати текстуру шкіри рук допомагає зробити старіння шкіри рук менш помітним. Склад таких коштів буває досить складним і включає компоненти, що сприяють відновленню клітин, наприклад фруктові кислоти, а також речовини, здатні боротися з небажаною пігментацією, наприклад екстракт ожини, пероксид водню, вітаміни А і С. Засоби омолодження шкіри рук зазвичай випускаються в комплекті з кремами для особи. Наприклад Крем для рук на основі олії Рози Q10 REGINA FLORIS 75 ml Крем добре відновлює клітини, перешкоджає появі коричневих плям, зволожує і захищає шкіру - все це за рахунок входять до його складу гіалуронової кислоти і фітокерамідов.

Уточнити пошуковий запит

cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved