Категорії

Мило Болгарське

Мило Болгарське

  Догляд за руками - очищаючі засоби

  Основним засобом для видалення бруду з рук є мило. Його змішують також з теплою водою і наливають в кюветкі для змочування пальців при виконанні простого манікюру. Мило буває чотирьох видів: у вигляді гранул, пластівців, кускове і рідке. Натуральне мило для рук і тіла від ексклюзивного виробника Біофреш у Львівській області чудово очищає шкіру без висушування. Покращує шкірний покрив, живить, зміцнює, вирівнює його і розгладжує зморшки. Служить прекрасним засобом, що оберігає шкіру від старіння. Кожен вид мила, завдяки оригінальному складу, має свій унікальний аромат. 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
AGIVA ROYAL Мило гліцеринове з ароматом троянди 150 гр
AGIVA ROYAL Мило гліцеринове з ароматом троянди 150 гр Ніжне мило з ароматом троянд і ніжним кольором троянди. М'яко очищає, пом'якшує і відновлює шкіру. Після використання, підтримує чудовий тривалий аромат болгарської трояндової олії. ..
60 грн
FOR MEN Мило чоловіче на основі олії Рози REGINA FLORIS 100 g
Мило чоловіче на основі масла Рози REGINA FLORIS 100 g Натуральне рослинне мило збагачене природним концентратом болгарської трояндової олії і сушених пелюсток троянди для ніжного очищення будь-якого типу шкіри.   Кокосове і пальмову олії пом'якшують, живлять і забезпечують макси..
55 грн
Lavender  Чоловіче мило Біофреш 100 гр
Чоловіче мило Біофреш Lavender 100 гр Натуральна формула, без консерванів. Частинки сухої лаванди, які містяться в милі, мають ексфоліруючу дію та забезпечують пілінгу мертвих клітини шкіри. Мають корисний розслабляючий аромат.   ..
45 грн
Rose мило з мочалкою AGIVA PEONY 55 мл
Rose мило з мочалкою AGIVA PEONY 55 мл Натуральне мило з зволожуючим ефектом з ароматом півонії. Високий вміст гліцерину робить шкіру гладкою і еластичною. ..
50 грн
ROSE Мило на основі олії Рози REGINA FLORIS 100 g
       Натуральне рослинне мило, збагачене природним концентратом болгарського трояндового масла і сушених пелюсток троянди для ніжного очищення будь-якого типу шкіри. Кокосове і пальмове масла пом'якшують, живлять і забезпечують максималь..
55 грн
ROSE Мило туалетне AGIVA ROSES з ароматом червоної троянди, 75 гр
    Мило туалетне AGIVA ROSES з ароматом червоної троянди, 75 гр      Розове мило з натуральним кольором. Ніжне мило з натуральним кольором троянд, яке очищає, пом'якшує і відновлює шкіру.        Залишає чудовий тривалий аромат бо..
45 грн
Мило для рук  ROYAL ROSE BioFresh 100 г
Мило для рук  ROYAL ROSE BioFresh 100 г Натуральне косметичне мило з Болгарії.   Натуральна формула зі 100% рослинною пальмовою олією, без консервантів.   Містить ніжно ексфоліруючі частинки з сухими пелюстками болгарської маслодайной троянди, з благотворним рел..
60 грн
Мило-крем йогурт пробіотик 100 g
       М'яка формула, що забезпечує очищення і разом з цим турботу про шкіру, завдяки включеним до її складу пальмової і кокосової олії. При застосуванні огортає тіло ніжною піною, яка делікатно очищає, пом'якшує і своїм розслаблюючим аром..
75 грн
Пілінг мило мочалка Yogurt and Еlderberry 75 г
Пілінг мило мочалка Yogurt and Еlderberry 75 г Йогурт - це натуральний зволожуючий і вологоутримуючий інгредієнт, який додає тонкість і м'якість мила.   Екстракт бузини використовується для протизапальної дії.   Поєднання спокусливого запаху, вершкової піни і легкого..
55 грн
Рідке мило Lavender 300 мл
Рідке мило Lavender 300 мл Рідке мило з ароматом релаксуючого відпочинку. Збагачений маслом лаванди та гліцерином, корисними для ніжної і чутливої шкіри.   ..
75 грн
cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved