Категорії

Олії

Олії

      У психіатрії рожеве масло здавна застосовувалося в якості тестера психологічного стану пацієнта. На внутрішню частину зап’ястя наносили декілька крапель чистого масла, через півгодини воно змінювало свій аромат в залежності від внутрішнього настрою. У психопатів і істериків запах стає кислим, сильний характер і стійка психіка давала терпкий аромат, а в закоханих і романтиків — запах троянди в цукрі.

      Спробуйте визначити свій стан за допомогою Трояндовою олією від Біофреш  в нашому інтернет - магазині www.bulgarialviv.com.ua.

      Для внутрішнього вживання : 1-2 краплі олії на шматочок цукру , приймати 3 рази на день за 15 хвилин до їжі.     

     Аромаеротика

     Восхитительная витонченість почуттів розквітає під впливом рожевого масла. Підсилює психологізм і трепетне ставлення до партнера. Ідеально підходить для юних сором'язливих натур. Казкове подих цього аромату вносить природність і комфорт в малюнок першої ночі і першого знайомства. Рецепт з використанням трояндової олії : Олія любові. Роза надає неперевершене дію на здатність любити і на чуттєвість. Це аромат , який тягне люблячих один до одного , долає сексуальну напруженість і навіть стирає труднощі у взаєминах. Це чудовий рецепт для еротичних масажів партнерів по сексу. Склад: 4 краплі олії троянди , 5 крапель масла сандалового дерева і 1 крапля олії іланг- ілангу на 50 мл олії персика .

  

 
cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved