Категорії

ПАРФУМИ


     Роза під вем світі вважається ароматичним рослиною королев. Квітка троянди в усі часи огортали таємниці та легенди. Одна з них свідчить : "Роза народилася з білосніжної піни , що покрила тіло Афродіти , коли Богиня кохання у всій своїй чудовій красі вийшла після купання з моря. Побачивши на ній цей чарівний квітка , зачаровані Боги окропили його нектаром , який і надав йому чудовий запах" . Є ще міф про те , як біла троянда стала червоною : " Пурхаючи в веселому танку , Амур якось ненавмисно перекинув своїми рожево -червоними крильцями посудину з нектаром , який , розлившись на цветшего тут же білі троянди , пофарбував їх в червоний колір і надав їм чудесний аромат ".    

     В арабських країнах троянда відзначається священним квіткою , подарованим людям самим Аллахом.    

     У Китаї красу троянди оспівував у своїх віршах сам Конфуцій , а бібліотеці одного китайського імператора її цілющим властивостям було присвячено більше 500 сувоїв.    

     Греки вважали троянду даром богів , а знаменита поетеса Сапфо дала їй назву цариці квітів . Найзнаменитіші грецькі храми Венери були оточені обширнейшими садами з троянд. Троянди, що прикрашають статуї Венери вважалися чудодійними .    

     У Середні століття в Римі троянду оголосили райським квіткою і присвятили Пресвятої Богородиці.    

     У Німеччині рожеві пелюстки накладали на обличчя , щоб надати йому юнацьку свіжість , рожеве масло використовували для активізації росту волосся , а зібрана з троянд роса вважалася кращим протизапальним засобом.     

     Роза - традиційний символ любові , що вихваляється поетами , і в багатьох культурах служить для підношення як подарунок богам. Рожеве масло і рожева вода були відомі вже в X столітті. Відтепер можна придбати в Україні болгарську кометику Біофреш у м.Львові, вул.Личаківська, 6/14.    

     Роза високо цінується , завдяки своєму прекрасному аромату , своїй красі і своєю великою цілющу силу , яка впливає в першу чергу на чакру серця. Натуральні засоби , створені самою природою , подарують Вам здоров'я, молодість і красу.     

     Роза перетворює непродуктивну енергію озлоблення , розчарування і смутку в енергію самовдосконалення та об'єктивної оцінки виникнення проблеми.     

     Масло , що допомагає знайти енергетичну гармонію у всіх системах . Люди , які постійно користуються маслом троянди , викликають симпатію з першого погляду у оточуючих своєю світлою , рівною аурою , доброзичливістю і ненав'язливість .     

     Рожеве масло має антисептичну , противоревматическим , бактерицидну і загоює рани дією і одночасно характеризується малою токсичністю. Тому його можна використовувати навіть для догляду за дитячою шкірою. Це масло ідеально підходить для вагітних жінок , їм можна користуватися при пологах.    

     Масло троянди - потужне регенеруючу засіб , підвищує еластичність шкіри і її пружність. Нормалізує секреторні функції шкіри , усуває її гіперчутливість. Усуває запальну висип бактеріального та вірусного походження , ефективно також при екзематозних , алергічних дерміти і нейродермитах . Надає розсмоктуючу дію на рубцеву тканину невеликій площі . Усуває видимий судинний малюнок , усуває набряклість і темні кола під очима , припухлість повік .    

     Аромат троянди гармонізує почуття , пом'якшує нерви , просвітлює душу при любовної скорботи і розчаруванні , допомагає зцілювати розбиті серця і зігріває почуття. Найкраще користуватись маслом з Болгарії. Косметика з Болгарії на нашому сайті вас чекає!

 

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Парфумована есенція (духи) Rose Parfum 2,1 ml
Експлозія краси і свіжості! Аромат який заворожує уханням цариці квітів, аромат - народжений сонцем і повітрям, водою і землею болгарської Рози Дамасцени.. ..
35 грн
Базовано на 1 відгуках.
cataloglinks.ru catalog.rukotvorniy.ru topliv.com cat.newforge.org glavboard.ru hi-man.ru delosite.ru
Flag Counter
Bulgarian cosmetics store / All rights reserved