За своїми властивостями лаванда відома як ароматна рослина ще з часів 12-го століття. Назва ЛАВАНДА походить від латинського слова lava, що значить «мити», така назва пояснюється тим як використовували лаванду в Римі - під час миття її додавали у воду для свіжості та аромату.
Батьківщиною лаванди вважається область Середземномор'я.
Вона широко використовувалася в народній медицині та парфумерії.
- Олія лаванди надавала шкірі пружності, м'якості і гладкості.
- Все частіше використовувалася в традиційній косметиці і мала очищувані, протизапальні та поживні властивості.
- Олія лаванди за своїми властивостями підходила по догляду за різними типами шкіри, маючи при цьому хороші лікувальні властивості.
- Вона покращує очищення шкіри і чудово живить її, нормалізує процес кровообігу і зволожує її, і зменшує роздратування вашої шкіри.
- Чудово бореться з вуграми, прищами, а також лікує опіки та інші захворювання шкіри.
- Сприяє швидкому затягування ран і допомагає швидко розсмоктуватися рубців.
Болгарські лавандові олії за своїми якостями не поступаються іншим світовим зразкам. Вона характеризується ніжним і солодким ароматами і має трав'яно-фруктові заспокійливі дії. Освіжає і розслабляє, заспокоює і балансує, відновлює і стимулює ваші клітини шкіри, надаючи всю силу природи їм і вашому тілу. Вся її лінія за своїми властивостями натуральна і не містить штучних консервантів і нафтопродуктів.
Серія «Лаванда» - серед косметики з Болгарії це також косметика для вашого обличчя, волосся. Вона також є косметикою для тіла і має серію антицелюлітних засобів. Серія натуральної косметики «Лаванда» представляє: нічний і денний креми для вашого обличчя з омолоджуючими Anti-Age властивостями, для вашого тіла масажний крем, зволожуючі креми для рук, гелі для душу і антицеллюлітне мило.
Для нас є чудова новина! Болгарії вдалося зрушити передові позиції Франції, всього за декілька років, в якості світового лідера по здобичі і виробництву лавандової олії. Хоча, Франція історично була лідером в цій області.
У "Долині Троянд" у Болгарії є і лавандові поля. Там працюють сезонні робітники, часто безробітні, робочі методи не сучасні, але працівники можуть зібрати в день до 300 кг кольорів, які потім проходять процедуру дестиляции.
Угорщина, Молдова, колишні югославські республіки, Україна, одні з передових країн по виробництву лавандової олії - Кримський півострів, Китай зупинив виробництво впродовж останніх 30 років і залишили цю можливість Болгарії, говорить Микола Неновий експерт державної лабораторії ефірних олій.
Болгарські виробники експортують олію лаванди 60-70 відсотків своєї продукції у Францію і продають його не лише французьким косметичним компаніям, але і французьким виробникам лаванди, говорить Філіп Лисичаров, виробник олії лаванди.
У 2011 Болгарія виготовила 60 тонн лавандової олії, а в 2014 році виробники отрималии 120 тонн. Вітаємо Болгарію, адже тепер якість болгарських косметичних засобів не буде поступатись якістю французьким виробникам. Тому болгарська косметика нічим не поступається французькій косметиці.